השירותים שלנו

תהליך דיאגנוסטיקה ופיצוח אסטרטגיה שיווקית

אנחנו נשאל הכול נלמד נחקור נבין ונפצח מה הדבר הנכון לעסק שלכם, אנחנו נלך יד ביד ונבנה אסטרטגיה שיווקית שמותאמת לעסק שלך מבוססת תוצאות.

סמנכ"לות שיווק חיצונית

בתור מנכ"ל, בודד להיות בפסגה. החזון שלנו כאן בהמלין מדיה הוא להוות "סמנכ״ל שיווק חיצוני" לעסק אבל בצורה אינטגרלית, כחלק מהפעילות היום יומית של העסק. יועץ אסטרטגי יהווה דעה מקצועית בכל החלטה שיווקית ועסקית לאורך הדרך.

ניהול קמפיינים פרסומיים

גוגל? אולי. פייסבוק? יכול להיות. טאבולה ואאוטבריין? יש מצב. יוטיוב? סיכוי סביר. בפשטות? אחרי שנלמד את העסק, נבין מה עובד הכי טוב ונגרום לכם לככב שם. לא מעניין אותנו מה הפלטפורמה, אם צריך שיחולקו פליירים בבני ברק, גם זה יקרה.

אפיון אסטרטגי, כתיבה, עיצוב ובניה של דפי נחיתה מבוססי עקרונות שכנוע פסיכולוגיים

הדפים שלנו הם 'איש מכירות' שלא צריך לשלם לו משכורת חודשית, הם לא פרסומת נחמדה וקליטה, הם לא סלוגן קצר עם תמונות של גורדי שחקים, הם יגרמו ללקוח לעצור, לחשוב, להזיע, לכאוב, לבכות, לשאול את עצמו "מי אני, מה אני". דף המכירה שלנו יגרום ללקוח להבין לא רק שהוא רוצה לקנות אלא שהוא צריך לקנות. ממך. עכשיו. הדפים שלנו ארוכים כי העולם לא 'הפסיק לקרוא' הוא פשוט הפסיק לקרוא דברים לא מעניינים. ואחרי שכתבנו, בנינו ועיצבנו, נתחיל למדוד אותו ולשפר כל הזמן.

בניית משפכים שיווקיים מבוססי צ'טבוט

לא, לא עוזרת וירטואלית נחמדה שתקפוץ לכם באתר. משפך מלא מבוסס צ'ט בוט של פייסבוק. תהליך פסיכולוגי מלא שמעביר את הלקוח שלכם מחוסר היכרות עם המותג שלכם ללקוח משלם. הצ'ט בוט יגרום ללקוח בצורה אוטומטית להתחבר אליכם, לערכים שלכם, למוצרים שלכם ובסוף גם למסוף הסליקה שלכם בצורה מגניבה וצעירה. צ'ט בוט לוקח את העסק ומכניס אותו לעידן החדש.

ניהול רשימות תפוצה

אנחנו טוענים שברוב רשימות התפוצה מסתתרים מאות אלפי שקלים ולפעמים מיליונים. אז איפה הבעיה ולמה רוב העסקים לא מצליחים להגיע לזהב השחור הזה? העולם התקדם ורוב המיילים שלנו מגיעים לתיבת הספאם של הלקוח. אנחנו לומדים את הרשימה, משפרים את המנגנונים הטכניים של המערכת, גורמים ליותר מיילים להיכנס לתיבת הדואר של הלקוח וכותבים את המיילים עבורכם בצורה כזו שתניע את הרשומים לפעולה ולרכישה.

שירותי CRO – שיפור יחסי המרה

נאבחן את הקמפיינים הקיימים שלכם, את דפי הנחיתה, תהליכי הרימרקטינג ובניית האמון עם הלקוחות, את אימיילים הנשלחים והפרסומים הנוספים שהלקוח רואה לאחר השאר פרטים ונבנה תכנית לשיפור יחסי ההמרה במשפכים השיווקיים הקיימים שלכם. לא פעם, חברות משאירות אחוזי המרה משמעותיים על השולחן שמתבטאים בעשרות ומאות אלפי שקלים בחודש.

תוך 60 יום נגדיל את כמות הלידים שלך

ב-20% (לפחות) ונשפר את האיכות שלהם על אותו תקציב פרסום

*לא הצלחנו? אל תשלם לנו

לעסקים עם תקציבי פרסום של למעלה מ-20,000 שקלים בחודש

מוכנים להתחיל לנגן?

לשאלון אבחון וקביעת שיחת אפיון אסטרטגיית גדילה בת 30 דקות